Soutěže - Tipy jak vyhrát
Coca cola soutěž 2017
S vaším oblíbeným nápojem Coca-cola můžete vyhrát dovolenou, kterou si vyberete. Ve hře je 13 zájezdů pro 2 osoby – letecký zájezd obsahuje pobyt ve 4* hotelu dle zvolené destinace na 7 nocí, pro 2 osoby včetně polopenze.

Podmínky:
V obchodech kupujte soutěžní balení 0,5l nápoje Coca-Cola original, Coca-Cola zero, Fanta nebo Sprite. Soutěžní balení poznáte podle etikety, na které je zobrazeno logo soutěže.
Po otevření nápoje najdete na spodní straně uzávěru soutěžní kód, který zadejte na webových stránkách coca-cola.cz

Vybírat svoji dovolenou můžete s těchto destinací: Kypr, Řecko, Francie, Itálie, Malta, Ibiza, Madeira, Menorca, Tenerife, Indonésie, Barbados, Maroko, Srí Lanka, Indie, Jamajka, Bahamy, Filipíny, Vietnam, Thajsko nebo Mexiko.

Hra je rozdělena do 13-ti týdenních soutěžních kol. Každé kolo probíhá vždy od pondělí do neděle od 5. června do 31. srpna 2017

Po zadání a odeslání soutěžního kódu ihned zjistíte zda vyhráváte, protože v každém kole je pro vás připraven jeden zájezd a vyhrává ho ten, kdo se nejblíže trefí do šťastné chvilky, která je předem dána.

Soutěž probíhá v termínu od 5. června a potrvá do 31. srpna 2017

Coca cola soutěž 2017««« Předchozí text: Lays brambůrky soutěž Následující text: Tuc soutěž »»»

| 18. 7. 2017 Út 09.58 | Soutěže na internetu | trvalý odkaz | tisk | 384x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Zdenek 20. 8. 2017 Ne 19.16

Jo, jo. Šťastné chvilky, „uschovány“ u organizátora a určitě se je nikdo nedozví. Tak to určitě.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|Zprávy Tn.cz


Věštění budoucnosti
Věštírna online zdarma